Siūlai pagal gamintoją
Mezgimo siūlai internetu, siūlai mezgimui, nėrimui: Lana Gatto, Katia, Laines du Nord, Rosarios4, DMC, Onion Knit, Kremke Soul Wool, BC Garn siūlai. Itališki, portugališki, ispaniški siūlai gera kaina.
Siūlai mezgimui – siūlų parduotuvėje www.siulupinkles.lt „nutūpė“ tik kokybiški siūlų gamintojai iš Europos:
siūlai iš Italijos: Lana Gatto, Laines du Nord – kokybiški mezgimo siūlai gera kaina;
siūlai iš Prancūzijos: DMC siūlai;
siūlai iš Ispanijos: Katia siūlai;
siūlai iš Portugalijos: Rosarios4 siūlai mezgimui;
siūlai iš Danijos: Onion Knit, BC Garn, Kremke Soul Wool siūlai mezgimui.Mūsų el. siūlų parduotuvėje siūlų ras kiekviena mezgėja ar kiekvienas mezgėjas – įvairių pluoštų siūlai įtiks daugeliui net išskirtinį skonį turintiems ar turinčioms. Kokybiški pluoštai ir kokybiška siūlų sudėtis: merino vilna, avies vilna, alpakos vilna, angoros vilna, moheris (arba kitaip mohera, mochera, mocheris), kašmyras, kupranugario vilna, jako vilna, šilkas, medvilnė, lininiai siūlai, liocelis, kanapių pluoštas, dilgėlių pluoštas, bambuko viskozė, pieno baltymų pluoštas, cukranendrių pluošto siūlai. Kasdien papildome siūlų asorimentą naujais ir populiariais siūlais. Nauji siūlai papildo mūsų el. siūlų parduotuvę bene kasdien – viena iš populiarėjančių naujienų – tvarūs siūlai iš perdirbto plastiko, iš perdirbtų panaudotų siūlų ar drabužių.

Čia rasite ir vienus populiariausių mezgimo siūlų Lietuvoje – itališki siūlai Lana Gatto iš įmonės, kuri siūlus Italijoje gamina jau daugiau nei 100 metų. Lana Gatto siūlų asortimentas: nuo nėrimo siūlų iki kokybiškų mezgimo siūlų. Siūlai tiks megztiniui, suknelei, skarelei, šalikui, kepurei, kojinėms, pirštinėms, pledui megzti.
Lana Gatto Curcuma – tvarūs siūlai, organinė medvilnė bei vilna, perdirbtas plastikas (poliamidas)
Lana Gatto Super Soft siūlai – vieni populiariausių siūlų mūsų parduotuvėje, 100% merino vilna
Lana Gatto Camel Hair siūlai – tiks kojinėms, kepurei, šalikui, megztiniui ir kt. mezginiams megzti, kupranugario vilna, merinas
Lana Gatto Cashcot Eco mezgimo siūlai – kašmyras, medvilnė, kašmyras – tinkami tiek žiemai, tiek vasarai. Šie siūlai pasižymi gera siūlų kaina – gana didelis metražas daro šių siūlų kainą patrauklia
Merinas, angora – mezgimo siūlai Lana Gatto Class
Siūlai Lana Gatto Feeling – merino vilna, šilkas, kašmyras
Itališki siūlai Lana Gatto Baby Soft – 100% merino vilnos siūlai, su alijošiumi. Alijošius suteiks švelnumo. Antibakteriniai siūlai. Natūraliai drėkina. Naudingi sausai odai. Siūlai Lana Gatto Baby Soft yra visiškai netoksiški ir natūraliai apdoroti. Ypač tinka naujagimiams ir vaikams.
Siūlai Lana Gatto Maxi Soft – 100% merino Extrafine vilna
Siūlai mezgimui Lana Gatto Maxi Vip, merinas, kašmyras
Siūlai Lana Gatto Merinocot – tiek žiemai, tiek vasarai. Siūluose esanti medvilnė suteikia siūlams subtilaus margumo. Ypač švelnūs ir minkšti, ypač tinka kūdikiams ir vaikams
Siūlai Lana Gatto Mini Soft – plonesnė merino vilna, tinka plonesniems mezginiams: kūdikių pledui, megztukui, vaikų rūbams. Sudėtis: 100% merinas
Siūlai Lana Gatto Patagonia iš kokybiškos merino vilnos 100%
Siūlai su moheriu ir šilku Lana Gatto Silk Mohair – 75% SuperKid moheris, 25% šilkas

Siūlai Laines du Nord iš Italijos, kur jie gaminami jau daugiau nei 40 metų. Ypatingi itališki siūlai, kuriuos lietuviai dar tik atranda. Siūlai iš Italijos puikiai tiks Jūsų mezginiams – tai ir pirštinių siūlai, siūlai skarai, megztiniui, kepurei, kojinėms, pledui, šalikui megzti. Sudėtyse gausu natūralių pluoštų. Gamintojo siūlai ar bent dauguma jų – yra tvarūs, ekologiški. Siūlų gamyboje nadojamos natūralios žaliavos, 100% siūlų gaminama Italijos teritorijoje. Gaminant šiuos itališkus siūlus yra užtikrinama, kad siūlų gamybos procese su gyvūnais elgiamasi tausojant jų sveikatą ir gerovę. Nemažai siūlų yra be mulesingo. Itališki siūlai Laines du Nord tiks įv. mezginiams megzti tiek kūdikiams, tiek vaikams, tiek suaugusiems:
Mezgimo siūlai Laines du Nord Stricker – organinė medvilnė, sojos pluoštas
Mezgimo siūlai iš Italijos Laines du Nord Aran Tweed – be mulesingo avies vilna, alpakos vilna, viskozė
Siūlai mezgimui Laines du Nord Baby Soft – organinė medvilnė (bio cotton), sojos pluoštas
Mezgimo siūlai internetu Laines du Nord Dolly Maxi, nesitraukiantis merinas
Mezgimo siūlai gera kaina Laines du Nord Organic Cotton – 100% organinė medvilnė
Siūlai gera kaina Laines du Nord Spring Wool – merinas, organinė medvilnė sudėtyje
Ekologiški siūlai Laines du Nord Eco Baby – 100% ekologiška vilna iš Italijos
Merino siūlai mezgimui Laines du Nord Merino Yak – alpakos vilna, jako vilna
siūlai skirti megzti, iš merino vilnos – Laines du Nord Poema
Mochera siūlai Laines du Nord Poema Mohair – kid moheris, šilkiniai siūlai
Twvido efektas siūlai Laines du Nord Poema Tweed, vilnoniai siūlai

Siūlai DMC iš Prancūzijos. Natūralūs siūlai, gaminami Italijoje ir Prancūzijoje, gamintojas bendradarbiauja su prestižiškiausiais Europos mados namais, meno galerijomis, žinomais bei pradedančiais dizaineriais. Jau nuo 1746 m. DMC siūlai gamina pasaulį kerinčius siūlus. Kokybiški DMC siūlai ir plati spalvų gama atlaikė laiko išbandymus ir šiuo metu galime džiaugtis ne tik DMC siuvinėjimo siūlais, bet ir itin kokybiškais DMC mezgimo ir nėrimo siūlais. Didelė dalis DMC siūlų turi „Oeko-Tex 100“ sertifikatą, kuris suteikiamas už aukštus aplinkosaugos standartus. Šiuo metu www.siulupinkles.lt elektroninė siūlų parduotuvė internete siūlo šiuos DMC siūlus:
merino vilnos siūlai DMC Wooly
mezgimo siūlai iš bambuko viskozės bei vilnos DMC Angel
medvilniniai siūlai DMC Happy Cotton
DMC siūlai Hollie su merinu bei šilku ir kašmyru
DMC Natura Just Cotton siūlai internetu, šukuotinė medvilnė
Mezgimo siūlai DMC iš lino, viskozės ir medvilnės gera kaina – DMC Natura Linen

Siūlai Katia iš Ispanijos. Siūlų gamintojas Katia siūlsu gamina jau nuo 1951 m. Šiandien Katia mezgimo siūlai žinomi visame pasaulyje. Katia prekės ženklas reiškia platų kokybiškų mezgimo bei nėrimo siūlų pasirinkimą patiems įvairiausiems mezgėjų skoniams. Katia mezgimo siūlų kolekcija pasižymi įvairiausios sudėties verpalais – mezgimo siūlai kiekvienam – tiek natūralūs, tiek sintetiniai ar net iš perdirbtų pluoštų. Mezgimo siūlai Katia tiks tiek mezginiui, tiek kojinėms, tiek, pirštinėms, tiek kepurei, tiek suaugusiems, tiek vaikams ir kūdikiams. Įspūdingos Katia spalvos ir tekstūros pagal naujausias mados tendencijas. Mezgimo ir nėrimo siūlai Katia: nuo smulkių nėrimo siūlų iki storos mezgimo vilnos:
moheris, medvilnė, mezgimo siūlai Katia Mohair Cotton
mezgimo siūlai Katia Concept Cotton Yak, medvilnė, jako vilna
superwash merinas, alpaka – mezgimo siūlai Katia Scandinavia
Mezgimo siūlai Katia Mediterranea, egiptietiška medvilnė
Mezgimo siūlai Katia Mimosa, iš medvilninės
Mezgimo siūlai internetu Katia Harmonia su 100% medvilnės
Mezgimo siūlų parduotuvė internete – Katia Tokyo mezgimo siūlai vilnonėms kojinėms
Siūlai Katia Cotton iš merino ir medvilnės
Siūlai mezgimui Katia Merino vilna, 100% satinuotas merinas
Mezgimo siūlai Concept by Katia Tencel Merino – liocelis + vilna siūlai
Mezgimo siūlai Katia Merino Seda – šilko siūlai su merinu
Siūlai Katia Mohair Lace su moheriu
Siūlai Katia Concept Silk Tweed siūlai, šilkas, mochera
Siūlai Katia Cashmere Blend, kašmyro siūlai su merinu

Siūlai Rosarios4 iš Portugalijos, Mira de Aire regiono. Natūralių pluoštų sudėtimi pasižymintys siūlai. neabejotiną kokybę įrodo faktas, kad Rosarios4 gaminami Arraiolos vilnos siūlai naudojami tradiciniuose portugalų gobelenuose daugiau nei 20 metų. Nuolat atnaujinamas siūlų asortimentas iš Portugalijos:
merino superwash, medvilnės siūlai Rosarios4 Jardim siūlai mezgimui
kid moheris, šilkas – siūlai Rosarios4 Aurora
Mezgimo siūlai su vilna, šilku Rosarios4 Balada
Organinės vilnos bei medvilnės siūlai mezgimui Rosarios4 Belmonte
Portugališki mezgimo siūlai Rosarios4 Paillettes – poliesterio siūlai gera kaina
Mezgimo siūlai internetu Rosarios4 Bio love – natūralūs, 100% organinė medvilnė
Siūlai mezgimui Rosarios4 Camwool su merinu, kupranugario vilna
Mezgimo siūlai Rosarios4 Capuccino su avies vilna, yra pieno baltymų pluošto
Mezgimo siūlai gera kaina Rosarios 4 Caravela – su bambuko viskoze
100% organinės medvilnės siūlai Rosarios 4 For Nature
Medvilnės ir kašmyro siūlai Rosarios 4 Candy
100% šilko siūlai Rosarios 4 Madragoa
100% merino vilnos siūlai Rosarios 4 Merian

Siūlai Kremke Soul Wool iš Danijos. Siūlų kūrėjos Britta Kremke kuriami naujoviški natūralių pluoštų siūlai – asortimente galime rasti ir veganiškų bei perdirbtų siūlų. Sakoma, kad šie siūlai turi sielą:) Šiandien siūlai Kremke Soul Wool siūlo platų asortimentą: nuo ekologiškos rankomis verptos ir rankomis dažytos medvilnės iš Peru iki perdirbto kašmyro iš Italijos.

Siūlai BC Garn iš Danijos kuriami šeimai priklausančioje įmonėje Danijoje. Siūlai BC Garn – aistringai suverpti prabangūs ir ekologiški siūlai, kurie įtiks išrankausiai mezgėjai ar išrankiausiam mezgėjui. Daugelis šių daniškų siūlų sertifikuoti pagal Pasaulinį organinės tekstilės standartą (GOTS – Global Organic Textile Standard) – aukščiausią tarptautinį organinio pluošto gamybos standartą. Minėti standartai nusako, kad gaminant siūlus yra pasioma gyvūnų gerovės, aplinkos apsaugos ir socialinės atsakomybės.

Siūlai Onion Knit iš Danijos kuriami kartu su Italijoje esančia verpimo gamykla. Siūlai Onio Knit sukurti specialiai pagal danų aukštai keliamus kokybės ir tvarumo kriterijus. Onion siūlų įmonė skatina mezgėjas ir mezgėjus megzti iš aplinkai nekenksmingų siūlų. Šių mezgimo siūlų kolekcijoje gausu siūlų, kuriuos sudaro 100% natūralūs pluoštai. Prioritetas teikiamas ir organiniams pluoštams, pvz. medvilnei. Taip pat Onion Knit mezgimo siūlų kolekcijose rasite ir mišrių siūlų: pvz. siūlai su kupranugarių vilna ar dilgėlių pluoštu.

Rodoma 1–48 iš 175

siulu pinkles logo siulai internetu

Sekite naujienas apie siūlus ir virbalus socialiniuose tinkluose:

No products in the cart.