Lana Gatto siūlai, Lana Gatto Super Soft siūlai, itališki siūlai Lana Gatto, siūlai iš Italijos Lana gatto Maxi Soft, Mini Soft, Class, ekologiški siūlai Cashcot Eco, siūlai su kupranugario vilna Camel Hair, merino siūlai Lana Gatto Feeling, Baby Soft, tvarūs siūlai Curcuma ir kt.
Siūlų parduotuvė www.siulupinkles.lt siūlo įvairių sudėčių Lana Gatto siūlus. Jau spėję patapti vieni populiariausių siūlų Lietuvoje – Lana Gatto siūlai iš Italijos gaminami jau daugiau nei 100 metų. Nuo nėrimo siūlų iki mezgimo siūlų – kiekviena mezgėja ar kiekvienas mezgėjas tikrai išsirinks tinkamiausius siūlus savo mezginiui: ar megztiniui megzti, ar suknelei megzti, ar tai siūlai skarelei, ar siūlai šalikui, kepurei, kojinių siūlai, pirštinių siūlai, siūlai pledui megzti:
Patys populiariausi Lana Gatto siūlai – Super Soft iš 100% merino vilnos
Siūlai iš Italijos Lana Gatto Baby Soft – merino vilna, su alijošiumi, kuris suteiks švelnumo. Siūlai pasižymi antibakterinėmis savybėmis bei natūraliai drėkina – naudingi sausai odai. Šie merino siūlai – netoksiški ir natūraliai apdoroti. Labai rekomenduoju naujagimiams ir vaikams.
Lana Gatto siūlai Maxi Soft su 100% merino Extrafine vilna
Lana Gatto siūlai mezgimui Maxi Vip su merinu, kašmyru
Lana Gatto siūlai Merinocot tinka žiemai ir vasarai. Medvilnė suteikia siūlams subtilaus margumo. Šie Lana Gatto siūlai yra ypač švelnūs ir minkšti – rekomenduoju kūdikių ir vaikų mezginiams megzti
Lana Gatto siūlai Mini Soft iš plonesnės merino vilnos, tiks plonesniems mezgėjų mezginiams, pavyzdžiui, vaikų rūbeliams, kūdikių pledukui, megztukams. Sudėtyje yra 100% merino vilnos
Lana Gatto siūlai Patagonia su merino vilna 100%
Lana Gatto siūlai mezgimui Class su merinu ir angora
Lana Gatto siūlai Feeling iš merino vilnos, šilko, kašmyro
Lana Gatto Silk Mohair siūlai iš superkid moherio, šilko
Siūlai Lana Gatto Curcuma – vieni tvariausių siūlų rinkoje iš organinės medvilnės bei vilnos ir perdirbto plastiko (poliamido)
Mezgimo siūlai Lana Gatto Camel Hair, tinkami kojinėms, kepurei, šalikui, megztiniui ir kt. Iš kupranugario vilnos bei merino
Lana Gatto siūlai Cashcot Eco ekologiški mezgimo siūlai su kašmyru, medvilne, tiks ir žiemai, ir vasarai. Cashcot Eco siūlai pasižymi gera kaina – didelis metražas daro šių siūlų kainą patrauklesne.

Rodomi visi rezultatai: 41

siulu pinkles logo siulai internetu

Sekite naujienas apie siūlus ir virbalus socialiniuose tinkluose:

No products in the cart.