Free shipping for orders over $59!

DUK – dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Jei neradote atsakymo – rašykite 
adresu renata@siulupinkles.lt

Kitos nuorodos

Koks pristatymo terminas?

Prekės įprastai pristatomos per 1-7 d. Laikas priklauso nuo: išsiuntimo datos (stengiamės išsiųsti per 1-2 d.), nuo kurjerių/pašto tarnybų greičio. 

Kaip supakuojate prekes?

Prekės būna saugiai supakuotos į kartonines dėžutes arba kurjerinius vokus. 99% atvejų klientus pasiekia "nesugadintos" išvaizdos dėžutės. Jei Jus pasieks "neskanios" išvaizdos mūsų prekė - informuokite mus el. paštu renata@siulupinkles.lt.  

Kada turėsite prekių, kurias jau išpardavėte?

Prekių likučių papildymas priklauso nuo daugelio faktorių (ar prekė populiari, ar tiekėjas turi prekių sandėlyje, nuo pristatymo termino ar kainos ir t.t.), todėl geriausia būtų, kad klaustumėte konkrečiai - kuri prekė ir koks kiekis Jus domintų. Klausti galite el. paštu renata@siulupinkles.lt 

Kaip skalbti mezginius iš mūsų parduodamų siūlų?

Prie kiekvienos prekės stengiamės pateikti gamintojo patvirtintą informaciją apie mezginių iš konkrečių siūlų priežiūrą. Jei tokios informacijos prie prekės nepateikiame - reiškia oficialios gamintojo informacijos pateikta nėra. 

Kodėl skiriasi siūlų kainos?

Kiekvienas siūlo gamintojas nustato rekomenduotinas siūlų pardavimo kainas. Skirtingi gamintojai turi skirtingą kainų politiką bei skirtingą prekės kaštų struktūrą, todėl net panašiai atrodantys skirtingų gamintojų siūlai gali kainuoti labai skirtingai.  

Ar esate išbandę visus parduodamus siūlus?

Daugelį parduodamų siūlų stengiuosi išbandyti pati. Jei turiu asmeninių pastebėjimų apie siūlus - juos stengiuosi pateikti prie produkto aprašymo arba bloge, arba Facebook/Instagram paskyrose. 

Kurie siūlai geriausi?

Kiekviena mezgėja turi skirtingus lūkesčius, todėl apibendrintai pasakyti, kurie siūlai geriausi visoms mezgėjoms - neįmanoma. Patariu bandyti ir susidaryti savo nuomonę bei atrasti savo mėgiamiausius siūlus. Savo pastebėjimais ir nuomone apie siūlus dalinuosi bloge bei Facebook/Instagram paskyrose.

Kaip išsirinkti siūlus?

Patartume pabandyti keleto rūšių siūlus, įvairias sudėtis ir susidaryti savo nuomonę, kurie siūlai yra Jums mieliausi. Nėra vienos tiesos, tinkamos visiems:) Jei kyla klausimų ar reikia pagalbos renkantis, susisiekite - visuomet padėsime ir patarsime.   

siulu pinkles logo siulai internetu

Sekite naujienas apie siūlus ir virbalus socialiniuose tinkluose:

No products in the cart.